Archiwum: remont

remont

Podczas renowacji łazienki wybierz porządne baterie łazienkowe do umywalki i kabiny Huppe, aby kąpiel za każdym razem sprawiała Ci przyjemność

Renowacja pokoju dla mnóstwa osób jest naprawdę problematyczny, jednak każdy chce mieć śliczne, przytulne i kameralne pomieszczenie. Na nieszczęście nie ma na to innego sposobu, jak jedynie dokonanie renowacji, ponieważ nic nie jest wieczne i po kilku latach nic nie wygląda tak świetnie jak na początku. Ściany się paćkają, meble rozwalają, a sofa ma ślady po spożytych w pokoju gościnnym posiłkach.

Wiosna – porządki w naszym domu

Gdy nadchodzą pierwsze, ciepłe dni w kwietniu, ludzie od razu dobrze się nastrajają. Kiedy czuć wiosnę w powietrzu, polepsza nam się humor, jesteśmy pełni energii, przyjaźnie usposobieni, mamy ciekawe pomysły i plany, Każdy z nas zaczyna porządki w domu, ogrodzie, w swoim życiu. Wykonujemy dawno zapomniane postanowienia noworoczne, wszystko postrzegamy w jaśniejszych kolorach. Wyrwanie się z zimowego snu ułatwia nam zastrzyk witaminy D, której pełne są promienie słońca, a na której niedobory narażeni jesteśmy w zimnych okresach roku.

Jak wybrać drzwi wewnętrzne? Kilka praktycznych porad.

Przy urządzaniu a także remontowaniu domów dość często chcemy zmienić dekorację przez zmianę koloru ścian, wyposażenia czy też nawet wymianę drzwi. To ostatnie nie jest wcale takie szybkie do wykonania – drzwi pokojowe dość trudno wybrać tak by były wszechstronne i pasowały do różnego wystroju.