Ciekawy sposób na odchudzanie przy pomocy lasera

Podczas przeprowadzania niektórych kuracji odchudzających, wykorzystuje się czasami technologię zimnego lasera, który zmniejsza cellulIT oraz tkankę tłuszczową.
Jego działanie opiera się na biostymulacji naturalnych kanałów metabolicznych oraz na rozbijaniu trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe.

Drzwi INVADO DArtagnan

Autor: INVADO
Źródło: INVADO
laser

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
podnośniki koszowe

Autor: Wagner-GmbH
Źródło: http://www.flickr.com
Zabieg przeprowadzany przy wykorzystaniu lasera diodowego jest zupełnie nieinwazyjny oraz bezbolesny. Tego typu laser biostymuluje naturalne kanały metaboliczne za pomocą czerwonego światła o długości 650-660 nm. Pod wpływem promieniowania laserowego, które przedostaje się przez powierzchnię skóry ma miejsce rozbicie trójglicerydów na glicerol i wolne kwasy tłuszczowe. Taki zabieg redukujący wagę laserem diodowym jest zupełnie bezbolesny i nieinwazyjny.

Jeżeli opublikowany tu artykuł jest według Ciebie interesujący, to bez obaw przeczytaj także uwagi z witryny – one również są warte Twojego zainteresowania.

Można by go przeprowadzać też latem, gdyż nie pozostawia jakichkolwiek śladów na skórze. urządzenie oddziałuje na komórki tłuszczowe znajdujące się tuż pod powierzchnią skóry. W zależności od grubości tkanki tłuszczowej rekomenduje się przeprowadzanie ok. 8 zabiegów w parodniowych odstępach.

Podczas takiej kuracji zalecane jest również dodatkowe zintensyfikowanie aktywności fizycznej, wyważona dieta czy intensywne nawadnianie organizmu. Cena pojedynczego zabiegu to ok. 100 złotych. Tego typu laser diodowy jest niezwykle wskazany przy różnych kłopotliwych miejscach, takich dla przykładu jak chociażby: uda, ramiona, biodra, nogi, fałdy, które są na klatce piersiowej, podbródek oraz na ginekomastię. Taki laser diodowy jest odpowiednią metodą, która wspiera zrzucanie zbędnych kilogramów przez intensywne ćwiczenia. Czasami niełatwo jest zmniejszyć tłuszcz, który jest tuż pod powierzchnią skóry, gdyż organizm pobiera go z trochę głębiej usytuowanych warstw i stosowanie diety nie przynosi spodziewanych efektów.

Laser diodowy może pomóc usunąć to, czego nie można by wykonać za pomocą diety oraz ćwiczeń fizycznych. Z opisywanej metody nie mogą skorzystać kobiety w ciąży i cierpiące na choroby nowotworowe albo epilepsję.