Jeżeli posiadamy sklep, to trzeba również zainwestować w właściwą kurtynę

Dla wszystkich jasne wydaje się być to, że każdy właściciel sklepu musi troszczyć się o to, żeby jego sklep nie był okradziony.
Jeśli prowadzimy sklep, który ma wyjście od razu na ulicę, to zapewne mamy antywłamaniowe drzwi oraz alarm.

program

Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
Jednak należy również kupić kurtynę paskową. Będzie to po prostu dodatkowa ochrona, która z pewnością porządnie zrazi wszelkich złodziei. Jeżeli chociażby nasz sklep jest w pasażu albo galerii handlowej, to kurtyny PCV ekurtyny kurtyny z pasów pcv raczej nam starczą i nie będziemy musieli mieć innych sposobów zabezpieczenia interesu, ponieważ takiego rodzaju miejsca mają ochronę 24h z monitoringiem. Poza tym tego rodzaju kurtyny rewelacyjnie sprawdzą się w innych miejscach przeznaczenia — w wielu fabrykach albo zakładach. Bywają często montowane w przemyśle farmaceutycznym, chemicznym i mięsnym. Najważniejsze jest oczywiście to, aby kupić odpowiedni rozmiar kurtyny. Jeśli nie jesteśmy pewni co do własnego pomiaru, to należy wówczas wezwać specjalistów, którzy zrobią to za nas. Standardowe pasy od kurtyny to dwa m długości i 20 cm szerokości. Jednak na zamówienie możemy dostać każdy inny wymiar, który będzie nam potrzebny. Zwykle kurtyna jest też przeźroczysta oraz jest okuta stalą nierdzewną. Wtedy będzie nam bez żadnych zastrzeżeń służyć przez długi czas.

Kurtyny posiadają także inne walory. Są na przykład odporne na mróz oraz na ogień lub wilgoć. W zależności od naszych wymagań te parametry będą mogły być mocniej wyśrubowane.