Reklama zewnętrzna – rodzaje a także nośniki reklamy

Obecnie istnieje mnóstwo nośników outdoorowej reklamy, dzięki jakim można dotrzeć do klienta. Rodzaje reklamy zewnętrznej muszą być dobrane do miejsca, w którym się znajdują w taki sposób, by były jak w największym stopniu czytelne.

narzędzia

Autor: Betafence
Źródło: Betafence

Reklama zewnętrzna w postaci tablic LED ceniona jest głównie za gigantyczną ilość odbiorców, która wynika z położenia reklamy LED w punktach użyteczności ogólnodostępnej takich jak na przykład galerie handlowe, instytucje. Nie bez znaczenia jest także doskonała dostrzegalność owej odmiany reklamy o prawie każdej porze doby. Typy reklamy, które można na nich ulokować to m.in reklama tekstowa bądź graficzna. Dosyć interesującym wyjściem zdaje się być odmiana reklamy zewnętrznej w formie tzw. Citylightów. Ten rodzaj reklamy charakteryzuje się podświetlaną tablicą, na jakiej publikowane są rozlicznego rodzaju reklamowe plakaty.

Czy ta tematyka Cię interesuje? Jeśli tak, to przejrzyj link (https://odlew.com.pl/materialy-na-formy), pod jakim odnajdziesz potrzebne Ci dane – zobacz, że Cię zainteresują na długo.

Taki nośnik reklamy zewnętrznej jest niedużych formatów, w większości wypadków ok dwóch metrów, aczkolwiek jego położenie w najpopularniejszych w miastach punktach, takich jak: chodniki, przystanki autobusowe jak też galerie handlowe, pozwala to na dotarcie do różnych odbiorców.

szlifierki

Autor: Proma Polska
baner laminowany

Autor: Classic Film
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz częściej stosowana forma reklamy zewnętrznej to baner laminowany. Jest to reklama uniwersalna, wykorzystywana w rozmaitych lokalizacjach. Opisując formy reklamy outdoorowej nie można nie nadmienić o telebimach. Owa odmiana reklamy outdoorowej jest bardzo wielofunkcyjnym nośnikiem, stworzonym na macierzy z diod ledowych, co czyni tekst na nich pokazywany czytelnym.

Jednak umieszczanie ich w punktach największego natężenia ruchu samochodowego, takich jak skrzyżowania ulic mogą wywoływać oślepianie w godzinach nocnych oraz odwodzić uwagę od wszystkiego, co się dzieje wokół.