Ciekawy pomysł na upominek dla dosłownie każdej osoby

Jeśli szukasz interesującego pomysłu na prezent, jaki byłby nie tylko elegancko wyglądał, ale także okazale pachniał, to mogłabyś zaciekawić się tego typu przedmiotem jak ceramiczny kominek.

kompostownik

Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Jest to niezwykle nastrojowy dodatek, jaki mógłby dodać uroku pokojowi dowolnego mieszkania. Możesz go także używać w biurze, mieszkaniu, czy też w korytarzu. Dzięki różnym formom i kolorom, w jakich jest sprzedawany, praktycznie dowolna osoba znajdzie coś dobrego dla siebie. Z pewnością będzie nadawać w mieszkaniu bardzo nastrojowej atmosfery. Jest to nieduży kominek ceramiczny, który ma nieduży otwór, przez który widzimy palącą się w nim świeczkę zapachową oraz podskakujący w takim ceramicznym kominku płomyk. Unoszący się w całym pomieszczeniu aromat olejków eterycznych z pewnością wprowadzi niezwykle miłą atmosferę. Zwłaszcza w nieprzyjemne jesienne wieczory albo w okresie zimowym, gdy przecież większość czasu przebywamy w ciepłym mieszkaniu.

okna

Autor: Firma OknoPlus
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/vermont%2001.jpg
Kominek może odświeżyć powietrze po zakończeniu gotowania oraz efektywnie zdominuje smród tytoniu. Tego typu kominek to też znakomity pomysł na podarunek dla praktycznie każdej osoby. Rozmiary takiego kominka to dla przykładu 14 centymetrów wysokości, 9 cm szerokości oraz 8 głębokości. Można go kupić za zaledwie kilkanaście złotych.pod linkiem domy szeregowe kraków domy szeregowe krakówTego typu kominek to znakomity pomysł na odpoczynek, czy też śliczną dekorację. Świetnie polepsza humor oraz oczyszcza pokój, przy czym mógłby posłużyć również jako odstraszacz owadów.

Jest stosowany w aromaterapii, czyli w leczeniu za pomocą aromatów ulatniających się z olejków eterycznych. Należy jednak pamiętać, żeby postawić go w bezpiecznym miejscu, ponieważ ceramika mogłaby się łatwo stłuc.