Przy aranżowaniu łazienki albo kuchni, z reguły szukamy elementów, które sprawią, że pomieszczenie będzie nietuzinkowe

Rozwiązanie z tradycyjnymi kafelkami powoli odchodzą do lamusa. Teraz Polacy stawiają na niestandardowe pomysły.
Kiedyś kuchnię i łazienkę wykładało się płytkami.

Pokój dziecka, naklejki kosmos

Autor: Kids Town
Źródło: www.kidstown.pl
Dziś powoli odchodzi się od tej nieciekawej tendencji. Coraz częściej w obydwóch pomieszczeniach pojawiają się inne tworzywa. Nierzadko bywa to przykładowo kamień czy szkło. Nawet drewno czuje się dobrze w wilgotnych pomieszczeniach. Musi być po prostu właściwie zabezpieczone. Jest zatem pytanie, czy ludzie już całkiem zrezygnowali z płytek? Rzecz jasna, że nie. Tylko ich wygląd oraz zastosowanie trochę się zmieniły. Współcześnie kładzie się dla przykładu neutralne Kolorystycznie płytki w pomieszczeniu oraz wybiera konkretny fragment ściany, który mamy zamiar wyeksponować. W tym miejscu przykleja się dekory. Są to kafelki o intensywnym odcieniu i wzorze, które powinny przyciągnąć uwagę. Bardzo popularne są przykładowo niebieskie dekory, które przypominają wyglądem kafelki, które na każdym kroku można zobaczyć na lizbońskich ulicach. Wariantów mamy jednak o wiele więcej.

Nie czekaj dłużej – zweryfikuj propozycję , którą dla naszych klientów wymyśliliśmy. Włączyliśmy wszelkie oczekiwania naszych konsumentów!

Mogą być to śliczne kwiaty czy geometryczne wzory. Dostępność barw też powala. Zatem każdy znajdzie coś dla siebie. Kafelki dekoracyjne posiadają także różny kształt. Mogą być to malutkie kwadraciki naniesione na siatkę.

Nierzadko spotykane są również długie kafelki, które przypominają listwy. Bywają tacy, którzy wybierają nawet sześciany. Przez to, że dekory mają mocne kolory, raczej nie kładzie się ich na całej powierzchni.