Elegancka dekoracja okien w stu procentach zmieni wygląd naszego pokoju — będziemy zachwyceni

Jeśli zmieniamy aranżację mieszkania, to warto przemyśleć, jak podkreślić cudny wygląd okien.
Najczęściej, gdy odnawiamy lokum, to myślimy nad odcieniem farby do ścian oraz meblami, które trzeba będzie wymienić.

temperatura

Autor: onnola
Źródło: http://www.flickr.com
bieg w parku

Autor: Stewart Chambers
Źródło: http://www.flickr.com

umeblowanie

Autor: Felix Padrosa Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Nieczęsto spoglądamy w stronę okna. Wydaje nam się, że powieszenie tradycyjnej firanki załatwi sprawę. I tu jesteśmy w znacznym błędzie. Dzisiejsze dekoracje okien bywają tak wspaniałe, że aż zapierają dech w piersiach. Fachowcy z tej dziedziny umieją obić takie cuda, że nie będziemy mogli zrozumieć, jak do tej pory funkcjonowaliśmy z normalnie powieszoną firanką. Wystarczy, że w swoim mieście wyszukamy salon dekoracji okien. Rozmowa z fachowcem pewnie otworzy nam horyzonty na wiele opcje. Można kupić firanki z różnymi upiększeniami i różnej długości. Możemy je w dowolny sposób podpinać oraz wiązać. Możemy również dodać do tego zasłony. Wszelkie kwestie dotyczące kolorystyki oraz ciężkości dekoracji okien muszą być skrupulatnie dobrane do naszego salonu. Zatem jeśli sądzimy, że nie posiadamy zmysłu artystycznego, to lepiej będzie zostawić to specjalistom.

To zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące? Kliknij odsyłacz do źródła, a przeczytasz dane na opisywany wątek, który niewątpliwie Cię zafascynują.

Są takie salony, które zapewniają dojazd pracowników do domu klienta. Chodzi po prostu o wykonanie pomiarów i pokazanie kilku opcji z katalogów, które w ich opinii świetnie pasowałyby do naszego wnętrza.

Nie zapominajmy o tym, że takiego rodzaju upiększenie może totalnie zmienić wygląd pokoju. Jeżeli mieszkamy dla przykładu na parterze, to naszą nową dekorację będzie widać też z ulicy.