Kolonie i obozy konne

Zapewne niejeden rodzic ma nadzieję na to, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje ciekawie. Na rynku można natknąć się na setki ofert obozów i kolonii, na przykład ostatnio bardzo modne wyjazdy dzięki, którym pociecha może się nauczyć czegoś intrygującego lub ulepszać swoje zdolności, jak np. obozy konne. Taka forma spędzania wolnego czasu zapewnia dziecku ruch i zajęcie a w tym samym momencie jest wspaniałą wakacyjną rozrywką.

Agroturystyka na Kaszubach

Autor: www.nakaszubach.pl
Źródło: www.nakaszubach.pl
Jeździectwo (sprawdź tu) to nie tylko sport utrzymujący dziecko w dobrej formie fizycznej i dający zajęcie w czasie wypoczynku. Jazda konna uczy odpowiedzialności za konia, którym się trzeba codziennie zająć. Dziecko odkrywa zasady bezpieczeństwa w ciągu jazdy, poznaje też sposoby dbania o konia, czy nawet dowiaduje się jak uczyć pozostałe dzieci. Obcowanie z naturą pozwala dziecku odprężyć się.

Polecanym ośrodkiem proponującym swoim klientom obóz jeździecki jest na przykład Szkoła (Zobacz – plansze edukacyjne – do szkoły lub firmy) Jazdy Konnej Patataj. Na wyjazdy mogą pojechać dzieci w prawie każdym przedziale wiekowym, a jazdy są specyficznie dopasowane do wymagań różnych grup wiekowych. Klub jest jednym z największych ośrodków w okolicach Warszawy.

Niezależnie od tego na jaki obóz wyślemy naszą pociechę warto spytać dziecko o czym marzy i dobrać opcję do jego zainteresowań. Dzięki temu wakacje na pewno będą radosne.

Odkryj propozycję Szkoły Jazdy Konnej Patataj:
Wyświetl większą mapę

Źródło: Patataj