Sprzedaż nowoczesnych lokali mieszkalnych w stolicy.

Ruszyła sprzedaż mieszkań w dwóch warszawskich dzielnicach – Praga Południe i Warszawa Bemowo. Kupić można nowatorskie i funkcjonalnie zaprojektowane mieszkania z garażami. Osiedle zawiera zespół pięciu budynków. Luksusowe osiedle usytuowane jest nieopodal od centrum Warszawy, w cichej okolicy.

Lokalizacja osiedla z jednej strony zapewnia ciszę, z drugiej zaś strony dostarcza wszystko czego potrzeba. Nieopodal osiedla znajdują się liczne sklepy spożywcze, apteki, placówki służby zdrowia oraz szkoły i przedszkola.

apartamenty

Autor: Manav Sharma
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe mieszkania na Pradze Południe oferują wysoką jakoś wykonania z inteligentnie zrealizowaną przestrzenią tworząc przy tym niebywale komfortowe warunki bytowe – nieruchomości lokal biurowy kraków ProfBud. Wszystkie mieszkania, w zależności od kondygnacji na której się znajdują, mają wliczone w cenę duże balkony tarasy lub działki przydomowe. We wszystkich lokalach zastosowano też ogromne okna uzyskując przy tym maksymalne doświetlenie pomieszczeń, ze specjalnym uwzględnieniem kuchni.

Cechą charakterystyczną mieszkań są obszerne i przestronne klatki schodowe oraz delikatne, gipsowe ściany pomalowane w jasnych pastelowych kolorach. Sprzedaż mieszkań w dzielnicy Warszawa Bemowo znajduje się na osiedlu u zbiegu ulic Górczewskiej i Lazurowej. To jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie. Niewątpliwym atutem tego usytuowania jest doskonała komunikacja miejska.odnośnik do strony płaskowniki stalowe płaskowniki staloweBez problemu można dostać się w w każde miejsce w stolicy. Niedaleko osiedla znajduje się metro oraz liczne linie tramwajowe i przystanki autobusowe.

Apartament

Autor: Mark Hogan
Źródło: http://www.flickr.com
O nadzwyczajnym obliczu osiedla decyduje interesująca kompozycja kolorystyczna oraz naturalne tworzywa użyte do wykończeń elewacji. Każdy lokal posiada balkon. Apartamenty na parterze posiadają przydomowe działki, a te na ostatnich kondygnacjach – eleganckie tarasy, z których roztacza się piękna panorama na stolicę. Projekt łączy w sobie wygodę z funkcjonalnością, oferując w podziemiach budynku garaże.

Sprzedaż lokali w dzielnicy Warszawa Bemowo i Praga Południe już ruszyła.
Nowe mieszkania na Pradze Południe i w Bemowie oddane zostaną do użytkowania w maju 2016 roku.
Metraż lokali wynosi od 25 do 105 m².
Cena za m² wynosi od 7400 – 7800 zł.
Obydwa osiedla są obramowane, z dozorem i chronione przez 24 godziny na dobę przez uznaną firmę ochroniarską.

Propozycja ta skierowana jest dla najbardziej grymaśnych klientów.