Rozmaitego typu lampy owadobójcze

Nadciąga okres letni, a to czas gdy różnego gatunku owady uprzykrzają nam istnienie. Wszędzie tam, gdzie owady mogą nastręczać problemów, konieczna jest odpowiednia lampa owadobójcza.

szafa

Autor: Juicy Marketing Sp.J.
Źródło: Juicy Marketing Sp.J.
Gastronomia jest jedynie jednym z możliwości użycia tej lampy, lecz używa się ją również na gankach, balkonach, czy też w kuchniach.
Media

Autor: jerone2
Źródło: http://www.flickr.com
W sprzedaży są zarówno standardowe modele, jak i takie, które zamaskowane są za lampionem kinkietu, lub specjalną, ozdobną osłoną. Takiego rodzaju lampa owadobójcza do kontaktu spisuje się najodpowiedniej w tym miejscu, kiedy wymagana jest duża estetyka. Wybór właściwej lampy powinien być podyktowany przede wszystkim jej użyciem. Lampa owadobójcza do gniazdka nastręcza aplikacje w pomieszczeniach, albo w lokalizacjach, gdzie mamy dojście do prądu z sieci, ta na baterie może zaś pełnić rolę turystycznej i przyda się nawet pod namiotem.

Jeżeli przedstawiany temat Cię zainteresował, kliknij koniecznie ten świetny link – znajdziesz w tym miejscu dużo przydatnych informacji.

Siła jej aktywności będzie stosunkowo mniejsza, ale z owadami w bliskim zasięgu poradzi sobie bardzo dobrze.

malowidło - firmy

Autor: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com
Bardzo rozległe przeznaczenie posiadają lampy klejowe. Wykorzystuje się je w sklepach, restauracjach i kuchniach, a szczególnie w takich lokalizacjach, w których jest zagrożenie wybuchem. Co pewien czas trzeba dokupić i podmieniać w nich klej, a lampę serwisować raz do roku. Lampa wielozadaniowa LED jest w stanie być zastosowana podobnie jak z wkładem klejowym, jak i z siatką rażącą i jest niezwykle popularna.

W lampach wiatrakowych mechanizmem jest wiatrak, który wciąga insekty do specjalnego zbiornika zamontowanego w lampie. Lamp owych wolno używać w domu, w pomieszczeniach sklepowych i punktach gastronomicznych.